ZEFINA HASANI/ Alketa, pyete pak Verën!

February 10th, 20200504 Kur Alketa Vejsiu shpalli lajmin se do të ishte njëra nga prezantueset në Sanremo thashë me vete “Bravo”. Për mua s’ka fare rëndësi si shkoi. E deshi, e...

BLEDI MANE/ Alketa, martohemi bashkë?

February 8th, 2020172424 1./ Të ngujuar të gjithë brenda kullës së një cinizmi kolektiv, nga frëngjia e ngushtë zgjasim kokat, nxjerrim armët dhe po qëllojmë pa ndaluar me një...
Page 8 of 14...678910...