FATOS HOXHA/ A mbulohet Dielli me shoshë?!

September 17th, 2021029 Në PD ka nisur një betejë lidershipi. Me tam-tame, por pa krisma dhe as viktima. Si në gjithë historinë e luftrave edhe kjo “luftë” politikanësh ka filluar...
Page 1 of 754123...