ILIRJAN BLLOSHMI/ Monika si Makbethi!

Janar 18th, 20190 Monika Kryemadhi, kryetraja e LSI-së, bashkëshortja e presidentit, shefja e Tit Vasilit, paska thënë se është kërcënuar nga krimi! Nga kush krim është...

ARTUR AJAZI/ Babale dhe Balilë

Janar 17th, 20190 Nga Artur Ajazi Arrestimi i Klement Balilit ishte padyshim një sukses i Policisë së Shtetit dhe strukturave ligjzbatuese, të cilat arritën të thyenin çdo...
Page 2 of 4261234...