MERO BAZE/ Rikthimi në politikë

December 24th, 20180184 Nga Mero Baze Sot edhe mund të kishim disa ministra të ndryshuar dhe riformatim qeverie, sikur këtë gjë, të mos ja kërkonin Edi Ramës me aq ngulm, shumica e...
Page 40 of 57...3839404142...